רשת יונים

רשת יונים – להרחיק אותן מהבית

רשת יונים היא אמצעי מוכר להרחקת הציפורים המטרידות. אם אתם גרים בבית או בניין שסובלים מהפרעות חוזרות ונשנות של יונים, אתם כנראה יודעים שמדובר בציפורים טורדניות במיוחד. הגרגורים וההמהומים הופכים להיות בלתי נסבלים לאחר תקופה קצרה, ובזמן זה אתם נאלצים לחשוב כיצד להתמודד עם הבעיה. עוד לפני שתצליחו לחשוב על פתרון, כנראה תתחילו לסבול מבעיות נוספות אותן מספקות היונים. מחלות מדבקות, פרעושים וקרציות מסוגים שונים, לכלוך בכל פינה והרעש המתגבר והולך. אם אתם רוצים לפתור את הבעיה עם רשת יונים, הנה כמה דברים שחשוב להקפיד עליהם במהלך הקנייה וההתקנה של הרשת.

רשת יונים – הדרך לשימוש הנכון

תלייה מהודקת

אם אתם מחליטים לתלות לבד את הרשת אותה קניתם, אל תתעצלו והניחו אותה בדיוק ובמתח רב ככל האפשר. אנשים רבים אינם מסוגלים להתמודד עם הכוח והגמישות הנדרשת כדי לתלות את הרשת, ומשאירים אותה תלויה ברפיון על החלון בתקווה שהיא תעשה את עבודתה. את הרשתות הרפויות מזהות היונים ומצליחות לחדור דרכן אל מתחם הבית ללא כל בעיה. לעומת זאת, אם תזמינו מרחקי מקצועי שיתלה עבורכם את הרשת, תוכלו לראות במו עיניכם כיצד הוא תולה אותה מתוחה ככל האפשר. היונים אינן מסוגלות להתמודד עם רשת כזו ואינן מצליחות להיכנס פנימה דרכה.

חומרי הרשת

בשוק ההרחקה ישנם מספר חומרים מהם ניתן להכין רשת יונים איכותית. בראש ובראשונה קיימות רשתות אשר עשויות מחוטי דיג או פלסטיק פשוטים ובסיסיים. רשתות אלו אמנם נחשבות יעילות, אך הן פחות איכותיות משאר הרשתות הקיימות בשוק. אם תהיו מעוניינים להשקיע ברשת הטובה ביותר, בדקו היכן מוכרים רשתות העשויות מברזל ומבטיחות לא להחליד. רשתות אלו אינן מאפשרות ליונים לחדור דרכן בשום מצב, ומספקות לכם את ההנאה המושלמת בכיסוי מוחלט של כל הבית.

מקומות מתאימים

ישנם מקומות בהם עדיף להרחיק את היונים בשיטות אחרות כגון דוקרנים או חוטי רטט. דאגו להתייעץ עם מרחיק מקצועי לפני שתחליטו על תליית הרשתות, ודאגו כי במקומות בהם אתם מחליטים לתלות רשתות, זוהי האפשרות הטובה ביותר עבורכם.