ריסוס

מגפת המזיקים שתוקפת מדי קיץ וקיץ את בתי ישראל הופכת רבים לחסרי מנוח ולעיתים מביאה את רובנו לסף הייאוש כאשר תרסיסים ושיטות הדברה ביתיות של הסבתא לא עובדות. אז כאשר ה K 500 פשוט לא עושה את העבודה, והנמלים פשוט מתעלמות מאבקת הכורכום שפיזרתם, הגיע הזמן לקחת את העניינים לידיים מקצועיות ולבצע ריסוס מקצועי על ידי מדביר מוסמך.

אופי המזיקים
מזיקים זהו שם כולל למספר רב של חרקי, זוחלים, מכרסמים, בעלי כנף ועוד יצורים אשר במהלך פעילותם היומיומית מהווים עבורנו מטרד או סכנה. בין אם מדובר בנמלים, יונים נחשים או כל חייה אחרת, המזיקים הם בעלי חיים אשר פועלים במטרה אחת של חיפוש אחר מזון, מחסה ותנאי רבייה נוחים. במהלך השאיפה להגיע למטרה זו בצורה הטובה ביותר, המזיקים השונים נכנסים לסביבת המגורים או העבודה שלנו, מלכלכים, מזהמים ומהווים סכנה לסובבים. אמנם אין זה נעשה בזדון, אך אלה גורמים לנו לאי נוחות ותחושת סכנה במהלך התהליך.

מדוע בקיץ?
אמנם כל השנה אנחנו נתקלים פה ושם בתיקנים או נמלים הדורשים מאתנו ריסוס נקודתי, אם בעתות הקיץ נדמה לעיתים כי הפלישה הופכת הרבה יותר מאסיבית, וצבאות צבאות של מזיקים פולשים אל האזור המוגן שלנו. החל מנחילי נמלים, דרך ים עכבישים ורבבות תקנים נחשים ועקרבים שאורבים בכל פינה. הקיץ והאקלים הים תיכוני החמים המלווה בלחות גבוהה, מאפשרים למזיקים השונים לנוע בחופשיות ממקום למקום ולמצוא פינות שונות בביתנו לצורכי מחסה והתרבות, כאשר הרוחות השרביות והאבק מאפשרים בקלות לביצים ולזוחלים לנוע מדירה לדירה ולהגיע להרבה יותר מקומות. חשוב להבין בעוד שהאקלים החם נח יותר למזיקים, אותם יצורים אשר בחורף עדין פעילים, עלולים ביתר תושייה למצוא מחסה בביתכם בשביל להתגונן מפני הקור ולמצוא מקורות מזון חיוניים.

ריסוס מקצועי על פני הדברה ביתית
כפי שנאמר, הריסוס הפשוט ושיטות ההדברה הביתיות השונות מאפשרות לכם להתמודד עם מזיקים בודדים אשר מגיעים לביתכם ונודדים בחיפוש אחר מזון ומחסה. אך כאשר מדובר בפלישה מאסיבית או קינון חריף, בשביל למנוע החרפה של הבעיה והתיישבות איתנה יותר של אותה קהילת מזיקים שהגיעה לביקור, דרוש ריסוס מקצועי, מקיף ואגרסיבי על ידי מדביר מקצועי, בשביל לפטור אתכם מהמזיקים אחת ולתמיד.