דוקרנים ליונים

דוקרנים ליונים – לוקחים את  העניינים לידיים

דוקרנים ליונים יכולים להיות יעילים במיוחד, אם רק יודעים להתקין אותם כראוי. אנשים רבים הנתקלים בבעיית יונים עומדים מולה חסרי אונים. קן היונים הניצב מולם אינו משאיר מקום לבלבולים. היונים החליטו לבנות פה את ביתן ולהישאר במקום. זהו הזמן להחליט האם אתם מעוניינים לסלק את היונים ולחזור לחיים של רוגע או לתת להן להמשיך לעשות ככל העולה על רוחן. אם אתם מחליטים לקחת את המצב לידיים, כנראה שהפתרון של דוקרנים ליונים כבר קפץ לכם לראש. היכולת להתמודד עם היונים באמצעים פשוטים כמו הדוקרנים הופכת את הרחקת היונים לקלה, פשוטה ובעיקר קצרה. אם תרצו ללמוד מעט על השיטה, הנה כמה טיפים לדרך.

דוקרנים ליונים – הבחירה הנכונה

בחירת השיטה

כשתחשבו על הרחקת יונים תצטרכו לבחור בין מספר שיטות הקיימות בשוק. שיטות ההדברה השונות כוללות אמצעים חובבניים ומקצועיים אשר מבטיחים לכם הרחקה של היונים לצמיתות. בין האמצעים הביתיים תוכלו לבחור בין דחלילים, חפצים נוצצים ואפילו בדים כחולים התלויים לאורך המרפסת. אם תחליטו על אמצעים מקצועיים, רצוי להזמין מרחיק יונים מקצועי שיעזור לכם עם הבעיה.

הזמנת המרחיק

לאחר שתחליטו להרחיק את היונים באופן מקצועי, תוכלו לשמוע על שיטות ההרחקה. אם כבר החלטתם לבחור בשיטת הדוקרנים, רצוי לחפש אחר מרחיק שמשתמש בשיטה זו בעבודתו. אם תשמעו על מרחיק המתמחה בדוקרני יונים, זהו האיש בשבילכם.

התקנת הדוקרנים

ברגע שהמרחיק יגיע לביתכם הוא יוכל לתת לכם הערכת מצב ולבחון היכן ניתן להניח את הדוקרנים. לאחר שהוא יסתובב סביב הבית, יעלה לגג ויבחן כל חלון בנפרד, הוא יוכל להעניק לכם הצעת מחיר בהתאם למספר הדוקרנים בהם יהיה צורך להשתמש. אל תוותרו על אף פינה חשופה ודאגו לכך שהמרחיק יתקין את הדוקרנים על סנטימטר חשוף מחוץ לחלונות שלכם. הקפידו לראות כי הדוקרנים נמצאים במקומות בהם היונים בדרך כלל בונות את הקן שלהן. לאחר ההתקנה תוכלו להיות בטוחים כי היונים לא יוכלו לנחות יותר באותם מקומות בהם נהגו לעשות זאת, ואתם תוכלו לחזור לחיים שקטים ורגועים.